Offer 382978
ECOSYSTEM DRY 76 from 1999
Laminators Sheet
Offer Details
| Offer Number: | 382978 |
|---|---|
| Brand: | ECOSYSTEM |
| Model: | Dry 76 |
| Manufacturer | ECOSYSTEM |
| Condition: | Good |
| Year: | 1999 |
| Incoterm: | |
| Cylinders Condition: | |
| Under Power: | Yes |
| Still in production: | Yes |
| Test possible: | Yes |
| Complete and in working condition: | Yes |
| Availability: | |
| Counter: | |
| Machine number: | |
| Description: | Standard equipment |
Technical details
| Max sheet size | 760x1060 mm |
|---|---|
| Min. sheet size | 210x250 mm |
| Mech. speed | 50 m/min. |
| HS Code | 84439959 HS Codes Classification of Other |