Offer 382933
FUJI 52-2P from 1988
2 Color
Offer Details
| Offer Number: | 382933 |
|---|---|
| Brand: | FUJI |
| Model: | 52-2P |
| Manufacturer | FUJI |
| Condition: | Good |
| Year: | 1988 |
| Incoterm: | |
| Cylinders Condition: | |
| Under Power: | No |
| Still in production: | No |
| Test possible: | No |
| Complete and in working condition: | Yes |
| Availability: | |
| Counter: | |
| Machine number: | |
| Description: | Standard Machine |
Technical details
| Max. paper size | 375x520 mm |
|---|---|
| Smallest size | 100x150 mm |
| Image area | 350x505 mm |
| Speed | 13.000 sh/h |
| Colors | 2 |
| HS Code | 84431300 |
PRICE: Upon request
Images