Offer 382845
MITSUBISHI DAIYA D1000HV from 2006
4 Color
Offer Details
| Name property | Description property |
|---|---|
| Offer Number: | 382845 |
| Brand: | MITSUBISHI |
| Model: | DAIYA D1000HV |
| Manufacturer | MITSUBISHI |
| Condition: | Good |
| Year: | 2006 |
| Incoterm: | |
| Cylinders Condition: | |
| Under Power: | Yes |
| Still in production: | Yes |
| Test possible: | Yes |
| Complete and in working condition: | Yes |
| Availability: | |
| Counter: | |
| Machine number: | |
| Description: | • Console with monitor<>Alcohol dampening system<>SAPC Semi-automatic plate change<>Powder sprayer |
Technical details
| Name property | Description property |
|---|---|
| Max. paper size | 520x720 mm |
| Smallest size | 380×273 mm |
| Image area | 720x510 mm |
| Speed | 15.000 sh/h |
| Colors | 4 |
| HS Code | 84431300 |