Offer 383066
MUELLER-MARTINI RIBBON 60 from 2025
Inserters
Offer Details
| Name property | Description property |
|---|---|
| Offer Number: | 383066 |
| Brand: | MUELLER-MARTINI |
| Model: | Ribbon 60 |
| Manufacturer | MUELLER-MARTINI |
| Condition: | Good |
| Year: | 2025 |
| Incoterm: | |
| Cylinders Condition: | |
| Under Power: | Yes |
| Still in production: | Yes |
| Test possible: | Yes |
| Complete and in working condition: | Yes |
| Availability: | |
| Counter: | |
| Machine number: | |
| Description: | Standard Machine |
Technical details
| Name property | Description property |
|---|---|
| Max. book block length | 390 mm |
| Min. book block length | 125 mm |
| width book block | 300 mm |
| Mech. speed | 3.900 Cycles/h |