Offer 382473
PERFECTA 92 TVC (2000) from 2004
Paper Guillotine
Offer Details
| Name property | Description property |
|---|---|
| Offer Number: | 382473 |
| Brand: | PERFECTA |
| Model: | 92 TVC (2000) |
| Manufacturer | PERFECTA |
| Condition: | Good |
| Year: | 2004 |
| Incoterm: | |
| Cylinders Condition: | |
| Under Power: | No |
| Still in production: | No |
| Test possible: | No |
| Complete and in working condition: | Yes |
| Availability: | |
| Counter: | |
| Machine number: | |
| Description: | Airtable<>Programm<>Photocells |
Technical details
| Name property | Description property |
|---|---|
| Max. cut width | 920 mm |
| Pile hight | 165 mm |
| Current consumption | EC norms, 5.8 Kw |
| Width of machine | 2700 mm |
| Deep of machine | 3600 mm |
| Height of machine | 1335 mm |
| Weight of machine | 2900 kg |
| HS Code | 84439959 HS Codes Classification of Other |
PRICE: Upon request
Images