Offer 383089
ROTEK 900 A from 2003
Pile Turner
Offer Details
| Name property | Description property |
|---|---|
| Offer Number: | 383089 |
| Brand: | ROTEK |
| Model: | 900 A |
| Manufacturer | ROTEK |
| Condition: | Good |
| Year: | 2003 |
| Incoterm: | |
| Cylinders Condition: | |
| Under Power: | No |
| Still in production: | No |
| Test possible: | No |
| Complete and in working condition: | Yes |
| Availability: | |
| Counter: | |
| Machine number: | |
| Description: | Standard equipment |
Technical details
| Name property | Description property |
|---|---|
| Max. sheet size | 720x1040 mm |
| Min. sheet size | 290x420 mm |
| Weight | 900 kg |
| HS Code | 84439959 HS Codes Classification of Other |
PRICE: Upon request
Images